top of page

Jak může vypadat komunitní budoucnost energetiky?

Projekt [ta] Udržitelnost vysílal již sedmý živý stream, ve kterém se čtveřice expertů věnovala tématu udržitelnosti v oblasti energetiky. Pozvání přijali zástupci ze společností Pražská plynárenská Distribuce, E.ON, Kocián Šolc Balaštík či ComAp. Záznam streamu si můžete pustit na odkazu zde.

 

Kde se nachází energetický segment a kam se musí z hlediska legislativních pravidel dostat? I to bylo tématem úvodního rozhovoru s partnerem advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík Tomášem Sequensem, specialisty na oblast energetického práva a práva životního prostředí.


Tématem druhé debaty projektu [ta] Udržitelnost byla role plynu v příštích desetiletích. Hostem Davida Maříka z Cover Story byl Martin Slabý, předseda představenstva a CEO společnosti Pražská plynárenská Distribuce.


V následujícím bloku moderátor Jaroslav Kramer vyzpovídal generální ředitelku společnosti E.ON v ČR a zároveň předsedkyni představenstva firmy E.ON Energie Claudii Viohl na téma udržitelných trendů v energetice.


Závěrečná debata věnovala například tomu, kde na světě lze dnes sledovat „best practices“ ve výrobě a spotřebě energií. Oblast nejen zelené energetiky probral David Mařík s Petrem Matasem, ředitelem produktového managementu z české centrály mezinárodní společnosti ComAp.


Více o řečnících se dozvíte na stránce zde. Záznam streamu s jednotlivými příspěvky bude následně také nahrán na náš YouTube kanál, kde už dnes naleznete záznam všech dosavadních debat.

Comments


bottom of page