top of page

Komunitní setkání expertů udržitelnosti

Projekt [ta] Udržitelnost chystá druhé neformální networkingové debatě projektu [ta] Udržitelnost, která se uskuteční v úterý 18. dubna v prostorách společnosti Unilever. Všechna místa na akci jsou aktuálně zaplněna. V případě zájmu o uvolněné místo napište na sara@coverstory.cz


#SUSTAINABILITY DEBATA S EKONOMICKÝMI NOVINÁŘI

V panelu, který bude moderovat David Mařík z agentury Cover Story vystoupí Jana Mertová (Forbes), Tereza Zavadilová (Newstream), Luboš Kreč (CzechCrunch) a Martina Patočková (Ekonews).

🌱Jak přistupují média v Česku k tématu udržitelnosti? 🌱Jaké největší komunikační chyby pozorují zkušení novináři? 🌱Jak se vyhnout greenwashingu? A kdo určuje, o čem se bude v médiích mluvit?

ROZHOVOR: LADISLAV MIKO

Čestným hostem setkání bude Ladislav Miko, který nově působí jako poradce prezidenta republiky pro životní prostředí a udržitelnost. Ladislav byl náměstkem ministra životního prostředí v letech 2003 až 2005 a v roce 2009 zastával post ministra životního prostředí v úřednické vládě Jana Fischera. Loni byl vládním zmocněncem pro mezinárodní vyjednávání v oblasti biodiverzity a ekosystémových služeb v době českého předsednictví v Radě Evropské unie. V současnosti působí jako poradce na resortu životního prostředí.

Commentaires


bottom of page