top of page

Živý stream: Regenerativnost v developmentu a turistika beze stop

Jak si stojí v udržitelnosti tuzemské malé a střední firmy? Lze budovat bezemisní, a přitom dostupnější bydlení? A k čemu slouží Výletowatt? I to byla témata další série rozhovorů projektu [ta] Udržitelnost, kam přijali pozvání zástupci společností JRD, ZDR, Komerční banka, E.ON a Volvo. Živý stream můžete sledovat na domovské stránce portálu INFO.cz.

 

Projekt [ta]Udržitelnost má na pořadu již patnáctý živý stream. Experti z předních tuzemských firem v něm hovořili o trendech udržitelnosti v developmentu, financích, dopravě, ale také o nových přístupech k turistice.

 

Co si představit pod pojmem regenerativnost v developmentu? Které prvky developerských projektů dnes nejvíce pomáhají rozvíjet komunity? Jakou budoucnost mají v éře udržitelnosti rodinné domy? Hostem první debaty byl ředitel produktového managementu JRD Petr Valeš.


Jak vzniká v praxi ESG report a co řeší v případě společnosti spravující nemovitostní portfolio? O tom byla debata s Miroslavem Koberou ze ZDR.

 

Sledujte debatu zdarma na odkazu ZDE.

Tématem další debaty byla udržitelnost v dopravě. Hlavní cesty k udržitelným cílům společnosti Volvo Trucks do roku 2040, kdy chce být kompletně uhlíkově neutrální, představil s moderátorem Jaroslavem Kramerem Petr Jirásek, Electromobility Key Account.


Nakolik jsou na udržitelnou transformaci připraveny tuzemské malé a střední firmy? Které podpory se jim nabízejí? Jak funguje kalkulačka uhlíkové stopy? To byla témata debaty moderátora Davida Maříka s Blankou Svobodovou, ředitelkou Corporate Strategy & Financinfg Tribu v Komerční bance.


Moderátor Jaroslav Kramer se v další debatě společně s jednatelem společnosti E.ON Česká republika Tomášem Bělohoubkem věnoval projektu Turistika beze stop. Probrali, na jakých třech pilířích projekt stojí a co je jejich obsahem. S kým vším na projektu E.ON spolupracuje i to, jak se do budoucna plánuje rozšířit "VÝLETOWATT".

 

 


Comments


bottom of page